کمیته امداد، توزیع 4 هزار سبد کالا بین مددجویان تهرانی به همراه اقلام بهداشتی

به گزارش وبلاگ علی بابا، رئیس کمیته امداد از توزیع 4 هزار سبد کالا بین خانواده های تحت حمایت در استان تهران خبر داد و گفت: این اقدام در راستای کمک به مددجویان در شرایط سخت کرونا انجام می شود.

کمیته امداد، توزیع 4 هزار سبد کالا بین مددجویان تهرانی به همراه اقلام بهداشتی

سید مرتضی بختکمک با اشاره به تفاهم نامه کمیته امداد با قرارگاه جهادی امام رضا (ع) برای کمک به مددجویان در زمینه های مختلف، اضافه کرد: توزیع چهار هزار سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت در استان تهران با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در حال انجام است.

بختکمک با بیان اینکه این سبد ها شامل اقلام ضروری و مایحتاج روزانه مددجویان است، ادامه داد: این بسته به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری خانواده های تحت حمایت در سطح شهر و کاهش خطر ابتلاء به ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، در اختیار مددجویان قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: با توجه به ضرورت حفظ سلامت مددجویان، علاوه بر بسته های غذایی، توزیع اقلام بهداشتی پیشگیری از کرونا در این سبد کالایی پیش بینی شده است.

رئیس کمیته امداد ایجاد بستر های مناسب جهت استفاده بهینه از منابع موجود و هم افزایی فعالیت ها را از دیگر اهداف تفاهم نامه کمیته امداد با قرارگاه جهادی امام رضا (ع) بیان نمود و ادامه داد: همچنین ارائه خدمات مؤثر در راستای توانمندسازی مددجویان و رفع مایحتاج نیازمندان خاص از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کمیته امداد، توزیع 4 هزار سبد کالا بین مددجویان تهرانی به همراه اقلام بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته امداد، توزیع 4 هزار سبد کالا بین مددجویان تهرانی به همراه اقلام بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید