یاری 450 میلیونی رهبر انقلاب به زندانیان جرایم غیرعمد

به گزارش وبلاگ علی بابا، سید اسدالله جولایی با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در رمضان سال جاری اگرچه توفیق برپایی جشن های گلریزان را نداشتیم، اما با این وجود خیرین خداجو از شرایط نزدیک به 6 هزار محکوم غیرعمد غافل نبوده و در قالب آیین های مجازی همیار این مجموعه بوده اند، رهبر انقلاب نیز به رسم هر ساله خودشان با اهدای مبلغی بالغ بر 450 میلیون تومان چراغ این سنت حسنه را روشن فرمودند.

یاری 450 میلیونی رهبر انقلاب به زندانیان جرایم غیرعمد

به گزارش ستاد دیه کشور، وی ادامه داد: طبق گزارش معاونت اقتصادی ستاد دیه معظم له در دهه اخیر با اهدای مبلغ 2 میلیارد و 563 میلیون تومان زمینه آزادی بیش از هفتصد زندانی بدهکار اقتصادی و محکوم به پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی را فراهم کرده اند.

جولایی گفت: افزون بر مبالغ اهدایی ویژه ماه مبارک رمضان، زندانیان جرایم غیرعمد در سفر های استانی ایشان هم بی بهره نبوده و برای نمونه با یاری پنج میلیارد تومانی معظم له در سفر استانی به کرمانشاه تعداد 240 محبوس غیرعمد و با اهدای مبلغ یک میلیارد تومانی خودشان در سفر به بجنورد زمینه آزادی 125 بدهکار عائله مند را فراهم کرده اند.

وی اظهار کرد: قابل توجه این که از فروردین سال 95 نیز به مناسبت میلاد امام جواد علیه السلام علاوه بر حمایت های معنوی رهبر فرزانه انقلاب به ستاد دیه، پرداخت مبالغ خیرین جهت تأمین بخشی از بدهی زندانیان جرائم غیرعمد نیز در بخش پرداخت وجوهات شرعی پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری فعال و از این طریق تا به امروز هم جمع کثیری از بند رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده های خویش بازگشته اند.

مدیرعامل ستاد دیه کشور اضافه کرد: اقدامی که بر اساس آن هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.leader.ir وجوهات زکات فطریه یا دیگر تبرعات شرعی مورد نظر خود را برای استخلاص مددجویان این نهاد حمایتی اختصاص دهند.

منبع: فرارو

به "یاری 450 میلیونی رهبر انقلاب به زندانیان جرایم غیرعمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 450 میلیونی رهبر انقلاب به زندانیان جرایم غیرعمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید