ویلیان: بعید است در چلسی بمانم، با باشگاه اختلاف نظر دارم

به گزارش وبلاگ علی بابا، هافبک برزیلی تیم فوتبال چلسی اعتراف کرد ماندنش در استمفوردبریج غیرمحتمل است و دلیل آن را هم شرح داد.

ویلیان: بعید است در چلسی بمانم، با باشگاه اختلاف نظر دارم

به گزارش وبلاگ علی بابا، ویلیان می گوید پایان فصل جاری به احتمال فراوان پایان دوران بازیگری او در چلسی خواهد بود، اما وی هنوز قصد بازگشت به برزیل را ندارد.

ویلیان که تابستان سال گذشته شایعاتی درباره علاقه بارسلونا به خرید او شنیده می شد، تا پایان فصل جاری با آبی های لندن قرارداد دارد و می گوید که برنامه ای برای تمدید آن ندارد. این در حالیست که گفته می گردد مائوریتزیو ساری در یوونتوس و ژوزه مورینیو در تاتنهام خواستار جذب این بازیکن 31 ساله هستند.

ویلیان در این باره به شبکه فاکس اسپورتس برزیل گفت: من در چلسی چیزهای فوق العاده ای ساخته ام. به طرز خاصی هم عاشق طرفداران این تیم و دست اندرکاران باشگاه هستم. در تمام مدتی که اینجا بوده ام، احساس راحتی نموده ام. همه می دانند که تنها چند ماه دیگر از قرارداد من مانده است و به نظر من اینکه ما بتوانیم بر سر تمدید آن به توافق برسیم، خیلی سخت است. بعید است که من تمدید کنم، چون باشگاه به من پیشنهاد یک قرارداد دو ساله داد، اما من قراردادی سه ساله خواستم. به همین دلیل مذاکرات ما همین جا به پایان رسید.

هافبک برزیلی چلسی ادامه داد: ما دیگر هیچ صحبتی با هم نداشته ایم. باشگاه چلسی می گوید عقد قرارداد سه ساله با من غیرممکن است. به همین دلیل در حال حاضر بعید است که قراردادم تمدید گردد. با این وجود هیچ چیزی غیرممکن نیست. نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. ممکن است ناگهان با هم توافق کنیم، اما چیزی که الان می توانم بگویم این است که قراردادم دارد به پایان می رسد و من آزاد خواهم بود با هر باشگاهی مذاکره کنم.

ویلیان را رد شایعه بازگشتش به برزیل برای پیوستن به تیم اول دوران بازیگری اش، کورینتیانس هم گفت: در حال حاضر من به بازگشت به برزیل فکر نمی کنم و می خواهم در اروپا بمانم. به نظر خودم من چند سال دیگر توانایی بازی در سطح اول فوتبال اروپا را دارم. اما اگر روزی بخواهم به برزیل برگردم، کورینتیانس برای پایان دادن به دوران بازیگری ام گزینه ای فوق العاده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویلیان: بعید است در چلسی بمانم، با باشگاه اختلاف نظر دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلیان: بعید است در چلسی بمانم، با باشگاه اختلاف نظر دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید