وزارت ورزش 10 ساله شد

به گزارش وبلاگ علی بابا، وزارت ورزش و جوانان ایران 8 دی ماه سال 1389 با رای مثبت نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای دغام سازمان تربیت بدنی وقت و سازمان ملی جوانان تشکیل و شروع به کار کرد.

وزارت ورزش 10 ساله شد

حالا 10 سال از تشکیل این وزارتخانه در کشور می گذرد. به همین مناسبت مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پیامی بیان کرد:

وزیر ورزش و جوانان به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان پیامی صادر کرد.

جوان مظهر بالندگی، پویایی و ورزش نشانگر حرکت و تکاپوست. و آنچه این دو را در کنار هم قرار می دهد سرزندگی، اراده برای بدست آوردن موقعیت های بالاتر و کوشش برای ساختن آینده ای بهتر است.

از شروع فعالیت دولت تدبیر و امید، تمامی عزم و توان خود را به کار بسته ایم تا وزارت ورزش و جوانان که به واسطه فعالیت در دو حوزه جوانان و ورزش با تمامی آحاد مردم عزیز سرزمین مان در ارتباط است بتواند گامی موثر برای جامعه هدف خود بردارد و در راه توسعه، پیشرفت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی نقش آفرینی کند. این وزارتخانه که توسعه ورزش در حوزه های همگانی، قهرمانی، حرفه ای و بانوان، تحکیم معنویت، ارزش های اخلاقی و منش پهلوانی، ارتقای هویت دینی، انقلابی و ملی، تقویت مسئولیت پذیری، بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان منطبق بر ارزش های اسلامی ایرانی را از اهداف متعالی خود می داند و برای تحقق آنها کوشش می نماید. بی شک هر قدمی که برداشته ایم جز با حمایت بی دریغ و بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس محترم جمهوری، همراهی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و نهادهای تابعه، همکاری صمیمانه و مستمر نهادها، نظرات کارشناسان در حوزه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدلی اصحاب رسانه میسر نبود. اکنون که دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان را پشت سر می گذاریم، از کوشش مجموعه خدوم همکارانمان در تمامی استان ها، فدراسیون ها و نهادهای تابعه و جامعه گرانقدر جوانان و ورزش متشکرم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت به کشور عزیزمان را خواستارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "وزارت ورزش 10 ساله شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت ورزش 10 ساله شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید