قانونگذار ارشد آمریکایی برای پامپئو احضاریه صادر کرد

به گزارش وبلاگ علی بابا، رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با صدور احضاریه ای علیه وزیر خارجه این کشور خواهان تحویل چند سند شده است.

قانونگذار ارشد آمریکایی برای پامپئو احضاریه صادر کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علی بابا، رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با صدور احضاریه ای از مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا خواسته اسناد مربوط به خانواده جو بایدن و شرکت انرژی بوریسما در اوکراین را تحویل دهد.

این احضاریه که الیوت انگل آن را صادر نموده از پامپئو می خواهد تمامی اسنادی که وزارت خارجه آمریکا درباره خانواده بایدن و شرکت بوریسما گردآوری نموده را به کمیته های مجلس سنا تحویل دهد.

صدور احضاریه یکی از اختیارات کنگره برای دعوت کردن مقام های قوه مجریه برای حضور در جلسات استماع و یا تحویل اسناد ضروری است.

شبکه خبری سی ا ن ان با گزارش این خبر نوشته در این احضاریه خواسته شده اسناد مذکور تا روز 7 اوت تحویل کمیته های مقتضی شوند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و مشاوران او بار ها جو بایدن و پسرش را به فعالیت های مفسدانه در اوکراین متهم نموده اند.

بوریسما شرکتی اوکراینی است که هانتر بایدن پسر جو بایدن عضو هیأت مدیره آن است. نماینده های دموکرات ها کنگره با متهم کردن ترامپ به کوشش برای خدشه دار کردن اعتبار بایدن به وسیله فعالیت هایش در این شرکت او را استیضاح کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قانونگذار ارشد آمریکایی برای پامپئو احضاریه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونگذار ارشد آمریکایی برای پامپئو احضاریه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید