عبور از تونل ضد کرونایی برای دیدار با پوتین

به گزارش وبلاگ علی بابا، بر اساس گزارش رسانه های روسیه، هر کسی که قصد ملاقات با رئیس جمهور روسیه در اقامتگاه رسمی اش را داشته باشد باید از داخل یک محفظه ضدعفونی ویژه عبور کند.

عبور از تونل ضد کرونایی برای دیدار با پوتین

تلویزیون دولتی روسیه گزارش کرد، در راستای تدابیر مربوط به محافظت از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در برابر بیماری کروناویروس جدید، یک تونل ضدعفونی ویژه در نزدیکی اقامتگاه رسمی او در حومه شهر مسکو استقرار یافته و هر کسی که قصد ملاقات با او را در این اقامتگاه داشته باشد باید از این تونل گذر کند.

طبق گزارش خبرگزاری ریانووستی، این تونل ویژه توسط یک شرکت روسیه ای مستقر در شهر پنزا تولید شده و در محل اقامتگاه رسمی پوتین موسوم به نُوو-اوگاریُوو در حومه مسکو نصب شده است.

در تصاویری که خبرگزاری ریانووستی از این تونل ضدعفونی ویژه منتشر کرده، مردمی که ماسک به صورت دارند با پاشیده شدن مواد ضدعفونی کننده از سقف و جوانب از این تونل عبور می کنند.

این خبرگزاری روسیه ای درگزارش خود نوشته که ابری از این مایع ضدعفونی کننده، البسه و اعضای بالایی بدن مردم را می پوشاند.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی پوتین ماه آوریل اعلام کرده بود، هر کسی که بخواهد شخصا با ولادیمیر پوتین ملاقات داشته باشد از قبل تست ابتلا به کرونا می دهد. یک ماه بعد پسکوف اعلام کرد که خود او نیز به کروناویروس آلوده شده است.

روسیه تا کنون به رکورد ابتلای بالغ بر 500 هزار تن به کرونا در این کشور رسیده که بعد از آمریکا و برزیل، سومین نرخ بالای ابتلا برای یک کشور درجهان محسوب می شود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "عبور از تونل ضد کرونایی برای دیدار با پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور از تونل ضد کرونایی برای دیدار با پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید