دیدار باران چشمه با رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس

به گزارش وبلاگ علی بابا، سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی امروز در فدراسیون میزبان رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی بود.

دیدار باران چشمه با رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس

به گزارش وبلاگ علی بابا و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، احمد راستیه نماینده مردم شهرستان های بن، سامان، شهرکرد و رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان شماره دوی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با مهرعلی باران چشمه سرپرست این فدراسیون دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار که مسعود ملکی سرپرست دبیری فدراسیون و داوود آذرنوش سرپرست دبیرخانه دائمی ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور نیز حضور داشتند، باران چشمه درباره عملکرد و برنامه های آینده فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گزارشی ارائه کرد و خواستار حمایت کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس و راستینه از ترویج فرهنگ پهلوانی از طریق توسعه ورزش های زورخانه ای شد.

سپس در مورد مسائل، چالش ها و مسائل جامعه بزرگ ورزش های زورخانه ای کشور بحث و تبادل نظر شد و راستینه با اشاره به پیشینه و کارکردهای اجتماعی ورزش ملی و آیینی زورخانه ای در کشورمان، قول مساعد داد که با توجه ویژه و تمام توان از این رشته ایرانی و ملی حمایت کرده و با پیگیری از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جهت تأمین بودجه و اعتبار مورد نیاز و درخور شأن این ورزش اقدام می کند تا به زودی این رشته کهن و اصیل بتواند به جایگاه خوبی در کشور دست یابد.

در انتها این دیدار مقرر شد باران چشمه با حضور در یکی از جلسات کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی برنامه های راهبردی و آینده فدراسیون را در جهت توسعه، گسترش و همگانی کردن این رشته ورزشی و نهادینه شدن اخلاق مداری در ورزش کشور ارائه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار باران چشمه با رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار باران چشمه با رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید