خبرنگاران نشت و اشتعال بنزین موجب مرگ یک کارگر در پالایشگاه تهران شد

به گزارش وبلاگ علی بابا، شهرری ـ خبرنگاران ـ مدیر روابط عمومی پالایشگاه شهید تندگویان تهران گفت: نشت و اشتعال سریع بنزین در یکی از واحدهای پالایشگاه تهران امروز چهارشنبه موجب مرگ یک کارگر بخش بهره برداری شد.

خبرنگاران نشت و اشتعال بنزین موجب مرگ یک کارگر در پالایشگاه تهران شد

حمیدرضا جعفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ علی بابا گفت: حادثه نشت بنزین و شعله ور شدن آن ساعت 12 و 50 دقیقه رخ داد که در اثر آن یکی از کارگران بخش بهره برداری کشته و یک نفر نیز مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه حال کارگر مصدوم خوب است، گفت: نشت بنزین و ترکیب آن با اکسیژن محیط موجب اشتعال سریع و غافلگیری کارگران خط تولید پالایشگاه شد.

جعفری ادامه داد: تمام امکانات مهار آتش و آتشنشان های پالایشگاه از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشتند و در حال حاضر نیز منطقه حادثه دیده کاملا تحت کنترل نیروهای آتش نشان است.

وی با بیان اینکه مشکل نشت بنزین سریعا توسط کارشناسان بخش فنی پالایشگاه رفع شده است، گفت: هم اکنون تمامی بخش های پالایشگاه در مدار تولید قرار دارند.

به گزارش وبلاگ علی بابا، شرکت پالایش نفت تهران ظرفیت پالایش 235 هزار بشکه در روز دارد؛ این پالایشگاه سال 1347 تأسیس شده و اینک مشتمل بر دو پالایشگاه جنوبی و شمالی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نشت و اشتعال بنزین موجب مرگ یک کارگر در پالایشگاه تهران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نشت و اشتعال بنزین موجب مرگ یک کارگر در پالایشگاه تهران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید