خبرنگاران فرماندار رباط کریم برکناری شهردار را تکذیب کرد

به گزارش وبلاگ علی بابا، تهران- خبرنگاران- فرماندار رباط کریم با اشاره به انتشار مطالبی با عنوان برکناری شهردار این منطقه، گفت: در مورد ابقا اصغر پارسا در شهرداری رباط کریم یا معارفه علیرضا قربانی به عنوان سرپرست جدید شهرداری منتظر ابلاغ نامه استاندار تهران هستیم.

خبرنگاران فرماندار رباط کریم برکناری شهردار را تکذیب کرد

نظام ملکشاهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ علی بابا اضافه نمود: مصوبه اعضای شورای شهر در مورد برکناری شهردار غیرقانونی و پارسا همچنان شهردار شهر رباط کریم است.

فرماندار شهرستان رباط کریم با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، تاکید نمود: اقدام پنج عضو شورای شهر خلاف قانون است و به مراجع قضائی معرفی می شوند، البته به زودی در این باره کمیته انطباق نظر خود را اعلام می نماید.

به گفته ملکشاهی، شهردار رباط کریم همچنان پارسا است و اگر فرد یا دستگاهی در مقابل دستورات وی کوتاهی کند در مقابل قانون ایستادگی نموده است و به دادگاه معرفی می گردد.

وی اعلام کرد: اعضای شورای شهر دلیل برکناری پارسا از سمت شهرداری را به علت ساکن نبودن وی در این شهرستان عنوان نموده اند در صورتی که وی ساکن رباط کریم است.

به گزارش وبلاگ علی بابا، ماجرای اختلاف شورای اسلامی با شهردار رباط کریم در حالی در آخرین سال عمر این شورا رخ می دهد، که سال گذشته نیز شاهد کشمکش های همین شورا با شهردار سابق رباط کریم بوده ایم، که در نهایت منجر به مداخله استاندار تهران، نماینده رباط کریم در مجلس و فرماندار وقت این شهرستان شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرماندار رباط کریم برکناری شهردار را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار رباط کریم برکناری شهردار را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید