حق دوست: کارگروه ویژه کنکور 99 بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت می نمایند

به گزارش وبلاگ علی بابا، معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: کارگروه متشکل از نمایندگان وزارت علوم، سازمان سنجش، وزارت بهداشت و نمایندگان مجلس برای تدوین و اجرای پروتکل های بهداشتی کنکور نظارت می نمایند.

حق دوست: کارگروه ویژه کنکور 99 بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت می نمایند

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ علی بابا، علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت در برنامه زنده تلویزیونی گفت: پس از آنالیز های فراوان و انعکاس نقطه نظرات مختلف کارشناسی، مردم و داوطلبان به این نتیجه رسیدیم که روش های جایگزینی که مطرح می گردد ممکن است آسیب های جدی به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: شرایط بیماری کرونا در ماه های آینده تعیین نیست و خدا ننموده ممکن است اوضاع در آینده نامناسب باشد. عدم برگزاری کنکور آسیب های جدی به دانشگاه ها و داوطلبانی که چند سال خودشان را آماده این مسابقه نموده اند، وارد می نماید.

حق دوست اظهار کرد: در خصوص سلامت، مطمئن باشید که هیچ کس کوتاه نخواهد آمد. قرار است یک کارگروه متشکل از نمایندگان وزارت علوم، سازمان سنجش، وزارت بهداشت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکیل می گردد تا بر تدوین پروتکل ها و اجرای پروتکل های بهداشتی حداکثر نظارت را داشته باشند.

وی گفت: همچنین از روش های مختلف استفاده می گردد که تعداد داوطلبان کاهش پیدا کند و داوطلبان در فضا های بیشتر با تراکم کمتر و رعایت ماسک و موارد ضدعفونی وارد سالن های برگزاری آزمون شوند.

معاون وزیر بهداشت با اشاره به جلسه آنالیز نحوه برگزاری کنکور گفت: به عنوان یک فرد در این جمع قانع شدم که اگر این اصول را با یاری مردم و داوطلبان رعایت کنیم چندان خطر افزوده ای برای داوطلبان نخواهیم داشت.

وی تاکید نمود: مردم خیال شان راحت باشد و سلامت حتی یک نفر از داوطلبان هم مهم است و سیستم حاضر نیست استاندارد های خودش را پایین بیاورد و برای برگزاری کنکور جان تعداد انگشت شماری از داوطلبان در معرض خطر قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حق دوست: کارگروه ویژه کنکور 99 بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق دوست: کارگروه ویژه کنکور 99 بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید