جهش تولید نیازمند کاری 10 برابر سال قبل است

به گزارش وبلاگ علی بابا، رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد.

جهش تولید نیازمند کاری 10 برابر سال قبل است

به گزارش ، رضا رحمانی وزیر صنعت با اشاره به ارزیابی میزان پیشرفت شعار سال 98 یعنی رونق تولید از سوی رهبری انقلاب، گفت: همانگونه که ایشان تصریح فرموند، خوشبختانه برنامه ریزی ها و اقدامات اجرا شده منجر به بازگشت بعضی از کارخانه های راکد یا تعطیل، افزایش ظرفیت تولید بعضی از واحدها، به میدان آمدن شرکت های دانش بنیان و برداشتن گام های جدی در پژوهش و تحقیق به عنوان سرچشمه تولید، شد.

وی با اشاره به تذکر رهبری در خصوص ضرورت محسوس تر شدن اثر عینی راه افتادن تولید، شرح داد: این مهم نیازمند واقعیت گرایی برنامه ها، بازبینی دقیق، دوری از هر گونه شعارزدگی و نگاه علمی مبتنی بر توانمندی های داخلی است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بنا بر دستور رهبری باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد، بنابر با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.

رحمانی تاکید کرد: از همه نخبگان و فعالان بخش خصوصی، تشکل های صنعتی و معدنی کشور و همچنین از همه صاحبنظران این حوزه دعوت می کنیم، پیشنهادات موثر خود را به وزارت صمت ارائه نمایند تا در سال 99 شاهد تحقق کامل اهداف شعار سال یعنی جهش تولید باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جهش تولید نیازمند کاری 10 برابر سال قبل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهش تولید نیازمند کاری 10 برابر سال قبل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید