جزئیات عرضه محصول جدید ایران خودرو

به گزارش وبلاگ علی بابا، مرحله ارزیابی تولید (EP) محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو برای نخستین بار در صنعت خودروسازی کشور، در خط مونتاژ این خودروساز اجرا شد. سومین بدنه آماده سازی شده برای ارزیابی پیش از تولید در خط مونتاژ قرار گرفت تا به این ترتیب فرآیند صنعتی سازی محصول پروژه K132 ضمن صرفه جویی در زمان، اجرایی شود.

جزئیات عرضه محصول جدید ایران خودرو

به گزارش وبلاگ علی بابا به نقل از ایکوپرس، بدنه این خودرو در سالن بدنه سازی مدرن و جدیدی که پیش از این خط تولید بدنه 2008 بود، به تولید خواهد رسید. این خط دارای سیستم اتوماسیون بالا و بسیار مدرن است.

تغییرات و اصلاحات مورد نیاز در خط تولید بدنه در حال اعمال است. همچنین یکی از سالن های رنگ مجهز ایران خودرو به منظور رنگ بدنه محصول جدید، بهسازی شده و طبق استانداردهای منطبق با خودروسازان بزرگ جهان آماده بهره برداری است.

درحال حاضر سالن مونتاژ این خودرو درحال آماده سازی و اعمال تغییرات لازم و مطابق سازی با پروژه جدید است. بدنه آماده شده فلزی به همراه قسمت هایی از مواد کامپوزیتی از خط مونتاژ عبور کرده و با استفاده از ابزارهای مخصوص، قطعات بر روی آن نصب شده است. در این مرحله، مهندسان و طراحان خودرو با حضور در خط مونتاژ ایرادات احتمالی از قطعات را شناسایی و با ارسال بازخورد به ساپکو و سازندگان، سبب تسریع در اجرای فاز اصلاحی شده اند.

هدف از این اقدام آسیب شناسی به موقع، انجام واکنش اصلاحی سریع و در نهایت عرضه خودرویی با کیفیت به مشتریان است.

تمامی این اقدامات با نیرو و توان مهندسان ایران خودرو و بدون صرف هزینه مازاد و بدون حضور شرکت های خارجی صورت پذیرفته است.

طبق برنامه زمانی تعیین شده، محصول جدید ایران خودرو در بهمن ماه به تولید خواهد رسید. ظرفیت خط مونتاژ این محصول از 4دستگاه در ساعت در پایان سال، به 30دستگاه در ساعت در سال آینده خواهد رسید.

  • تمدید مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران خودرو
منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات عرضه محصول جدید ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات عرضه محصول جدید ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید