تکمیل آورده اولیه 67 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش وبلاگ علی بابا، مدیر امور اعتبارات بانک مسکن گفت: تا به امروز 66 هزار و 808 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن آورده اولیه خود را واریز نموده اند.

تکمیل آورده اولیه 67 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش گروه مالی وبلاگ علی بابا، محمدحسن علمداری مدیر امور اعتبارات بانک مسکن گفت: از تعداد 18 پروژه طرح اقدام ملی مسکن که شامل 2 هزار و 648 واحد به دفترخانه ارسال و قرارداد پرداخت تسهیلات هفت پروژه شامل یک هزار و 632 واحد نیز منعقد شده است.

*66 هزار 808 نفر نسبت به واریز وجه اقدام کردند

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن، با اشاره به اینکه بقیه پروژه ها در مراحل تشکیل پفراینده، بازدید و گزارش های کارشناسی قرار دارند، تاکید نمود: تا به امروز افتتاح حساب 115 هزار و 744 متقاضی مسکن ملی در این بانک اجرا شده و متقاضیانی که حساب بازمی کند 15 روز فرصت دارند بر اساس اعلام دستگاه اجرایی متولی ساخت و ساز وجه خود را واریز نمایند.

علمداری در بیان اینکه تا به امروز 66 هزار و 808 نفر وجه خود را واریز نموده اند، گفت: وجهی که متقاضیان مسکن ملی باید واریز نمایند بسته به نوع پروژه و متراژ واحد 30، 40 یا 50 میلیون تومان است.

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن اضافه کرد: خوشبختانه فرایند تکمیل و واگذاری پروژه های مسکن مهر به مردم سرعت خوبی گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تکمیل آورده اولیه 67 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل آورده اولیه 67 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید