برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا مشخص شدند

به گزارش وبلاگ علی بابا، اسامی برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید 10 مدل از محصولات سایپا بر روی سایت اطلاع رسانی این گروه خودروسازی قرار گرفت.

برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا مشخص شدند

به گزارش وبلاگ علی بابا، اسامی برندگان از اینجا قابل مشاهده است. ضمن اینکه به منتخبان نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

منتخبان 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات این گروه خودروسازی در مجموع 179 هزار و 605 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 172 هزار و 801 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

در قرعه کشی دیروز 40 هزار نفر در قرعه کشی انتخاب شده و 40 هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از خودرو شاهین سایپا بود، به طوری که برای خرید این محصول 56 هزار و 359 متقاضی ثبت نام کردند که از این میان 54 هزار و 353 نفر حائز شرایط بودند. در این طرح هشت هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

در این طرح چهار هزار دستگاه خودرو کوییک.آر (دو رنگ) عرضه می شود که دو هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود.

علاوه بر این چهار هزار و 500 دستگاه ساینا. اس، چهار هزار و 500 دستگاه کوییک معمولی، پنج هزار و 500 دستگاه ساینا معمولی، 6 هزار و 500 دستگاه تیبا، چهار هزار دستگاه تیبا2 و سه هزار دستگاه وانت 151 نیز عرضه می شود.

زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت نام می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 15 تا سه شنبه 18 شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا مشخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا مشخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید