باشگاه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است

به گزارش وبلاگ علی بابا، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل وانتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان را رد کرد.

باشگاه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است

به گزارش وبلاگ علی بابا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل وانتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان، چه لژیونر و چه داخلی را در مقطع کنونی، قویاً رد کرد. در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به انتشار اخبار گوناگون در حوزه نقل وانتقالات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، باشگاه پرسپولیس با تأکید بر خط مشی خود که پیش از این اعلام شده بود، بار دیگر اعلام می کند نظر به فاصله موجود تا انتها رقابت ها، فعالیت نقل وانتقالاتی ندارد و با توجه به سیاست حفظ حداکثری بازیکنان فعلی تیم، هیچ فهرستی از سوی سرمربی تیم تهیه نشده است که در آن نام لژیونر یا بازیکن داخلی و خارجی وجود داشته باشد. ضمن آنکه در شرایط کنونی ناشی از پیامدهای کرونا، حتی باشگاه های متمول آسیایی نیز برای تأمین هزینه جذب مجموعه ای از لژیونرهای ایرانی با مشکل روبه رو می شوند.

همچنین بازیکنان کنونی تیم که امتحان خود را در سخت ترین شرایط پس داده اند و ضمن اثبات وفاداری، سربلندی پرسپولیس و طرفداران را رقم زده اند خود در حکم بازیکنانی هستند که اگر اراده می کردند می توانستند لژیونر باشند.

بی تردید، در زمان مناسب که از سوی سرمربی تیم اعلام خواهد شد، باشگاه با توجه به اعلام احتیاج ایشان، با قدرت برای ترمیم و تقویت تیم در صحنه حاضر خواهد بود. از برنامه های باشگاه، انجام پیش بینی و اقدام های لازم برای تأمین اعتبارات مورد احتیاج است، اما تأکید می کنیم در زمان کنونی، شایعاتی از این دست که پرسپولیس بازیکنانی را در فهرست خرید یا فروش دارد به هیچ وجه صحت ندارند.

ضمن ادای احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزشمند فوتبال کشورمان و فعالان قانونمند حوزه نقل وانتقالات و رسانه های محترم، با توجه به تجارب سال های گذشته، احتمال می رود، انتشار چنین شایعاتی، ناشی از اقدام های برخی مدیر برنامه ها یا واسطه ها باشد. همیشه شاهد بوده ایم از این روش برای مطرح شدن نام ها، آماده کردن فضای نقل وانتقالات، ایجاد رقابت های کاذب و زیان بار بین باشگاه ها و تحمیل خواسته ها استفاده شده است. به بازیکنان دیگر تیم ها و باشگاه ها نیز یادآور می شویم که این باشگاه هیچ کننده ای ندارد و اگر افرادی تحت عناوین مختلف، خود را کننده یا واسطه ای از جانب پرسپولیس معرفی کنند، کذب محض است.

طرفداران دقت داشته باشند که شایعات، با تأثیرگذاری روی آنها باعث افزایش انتظارات و استفاده از فشار آنها روی باشگاه برای ایجاد احتیاج کاذب و دور از منافع واقعی تیم صورت می گیرد.

همچنین با عنایت به اینکه هنوز در میانه مسابقات فصل قرار داریم، سرمربی تیم به درستی خاطرنشان کرد؛ در این مقطع هیچ فهرستی برای نقل وانتقالات ارائه نخواهد شد، وقتی فهرستی در کار نباشد، حدس هم معنا ندارد.

شایعات و حدس های نقل وانتقالاتی در این مقطع بسیار آسیب زننده خواهد بود و به ویژه می تواند روی اعضای تیم تأثیر نامطلوب گذاشته و تمرکز و آرامش آن را به شکل جدی به هم بزند.

از این رو تقاضا می گردد طرفداران ضمن کسب اخبار و اطلاعات از مبادی رسمی باشگاه، به طور جدی از نشر و بازنشر شایعات نقل وانتقالاتی که به زیان تیم محبوب آنها خواهد بود، خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: گل محمدی هیچ لیستی نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید