اظهارات ترامپ درباره عملکرد دولت چین درباره کرونا در پرس تی وی

به گزارش وبلاگ علی بابا، برنامه این هفته شکاف اقتصادی در شبکه پرس تی وی به بررسی کشمکش های اخیر میان آمریکا و چین در پی شیوع ویروس کرونا می پردازد.

اظهارات ترامپ درباره عملکرد دولت چین درباره کرونا در پرس تی وی

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ علی بابا به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی به بررسی کشمکش های اخیر میان آمریکا و چین در پی شیوع ویروس کرونا و تاثیرات این درگیری ها بر شرایط اقتصادی جهان می پردازد.

این برنامه با اشاره به نظرات تحلیلگران مبنی بر احتمال تشدید اختلاف ها میان آمریکا و چین پس از شیوع کرونا و کاهش شدید روابط 2 کشور، روابط اقتصادی میان آمریکا با چین و وابستگی آمریکایی ها به صنایع، کارخانه ها و سرمایه گذاران چینی را مورد بحث و مصاحبه قرار می دهد.

همچنین در این برنامه اظهارات دونالد ترامپ درباره عملکرد دولت چین در رابطه با ویروس کرونا و قابل اعتماد نبودن چین در روابط تجاری آینده مورد واکاوی قرار گرفته و مروری بر اقتصاد کشور چین در دوران همه گیری ویروس کرونا و روابط چین و آمریکا در دهه های اخیر صورت خواهد گرفت.

در ادامه این برنامه نقدها ترامپ از چین به دلیل استثمار اقتصاد آمریکا و تضییع حقوق کارگران آمریکایی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و درباره پیشرفت های چین در حوزه فناوری و استقلال این کشور از فناوری های متعلق به آمریکا طی سال های اخیر، تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر شرکت های چند ملیتی و تغییر الگو های کسب و کار و تاثیر چین و کالا های این کشور بر اقتصاد آمریکا و وابستگی آمریکا به چین برای رفع ضعف های اقتصادی خود نقد و مصاحبه صورت می گیرد.

شکاف اقتصادی به تهیه کنندگی کاوه تقوایی ساعت 1 بامداد جمعه 9 خرداد از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 00:03 بامداد، یکشنبه ساعت 8 و 19 و دوشنبه ساعت 11 روی آنتن خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اظهارات ترامپ درباره عملکرد دولت چین درباره کرونا در پرس تی وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات ترامپ درباره عملکرد دولت چین درباره کرونا در پرس تی وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید