آغاز به کار نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار

به گزارش وبلاگ علی بابا، نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار با پیام محمد شریعتمداری آغاز به کار کرد.

آغاز به کار نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ علی بابا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این همایش از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل امور ورزشی کارگران و با مشارکت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

این همایش در راستای بهره گیری از ظرفیت نهاد های علمی کشور به منظور توسعه امر ورزش براساس آخرین دستاورد های علمی، طراحی و برگزار شد.

برای حضور در این همایش مقالات 300مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال شده که بعد از داوری نتایج نهایی در سایت http//csw1.ir بارگذاری می شود.

در متن پیام شریعتمداری برای همایش ورزش و محیط کار آمده است: به یقین همایش هایی نظیر نقش ورزش در محیط کار فرصت مغتنمی است برای تعمیق ارتباط سه سویه میان جامعه علمی و دانشگاهی - بخش صنعت و نظام اجرایی کشور و بستر ارزنده ایی است تا با مشارکت ذینفعان و پیمودن راه های کم خطر و به صرفه تر در جهت صیانت از سلامتی جامعه کار و تولید سطح بهره وری فعالیت های اقتصادی را ارتقا دهد.

ابراهیم صادقی فر رییس نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار در آیین آغاز به کار این همایش گفت: آموزش نقشی مهم برای جامعه کار و تلاش دارد و خوشحالیم که اولین همایش علمی ورزش و محی کار با حضور اساتید برجسته کشور برگزار می شود و استقبال از آن در فضای مجازی در حد خوبی اجرا شده است.

وی افزود: اگر بتوانیم از طریق آموزش، ورزش را در سبد هزینه زندگی کارگران جای بدهیم، سرمایه گذاری بزرگی صورت داده ایم چرا که اگر این نهادینه شود کارگر و خانواده به ورزش به عنوان یک نیاز ضروری جسمی و روحی و روانی نگاه می کنند که پرداختن به آن باعث کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی و اقتصادی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آغاز به کار نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز به کار نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید