آغاز اجرای رینگ سلامت ترافیک با نصب 40 دستگاه دوربین پلاک خوان در تبریز

به گزارش وبلاگ علی بابا، خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از آغاز اجرای رینگ سلامت ترافیک با نصب 40 دستگاه دوربین پلاک خوان خبر داد.

آغاز اجرای رینگ سلامت ترافیک با نصب 40 دستگاه دوربین پلاک خوان در تبریز

اصغر آدی بیگ با اعلام این خبر اظهار کرد: رینگ سلامت، شامل افزایش تعداد دوربین های هوشمند با هدف ایجاد فضای ایمن در شریان های اصلی شهر برای شهروندان است.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح و نصب 40 دوربین پلاک خوان که تلاش می کنیم تا شش ماه به اتمام برسد، معابر شریانی اطراف کلانشهر تبریز با دوربین های هوشمند پلاک خوان و ثبت سرعت کنترل ترافیکی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مطرح نمود: با مدیریت هوشمند شهر و احداث این رینگ می توانیم تبریز را به فاکتورهای اولیه شهر سالم و ایمن مجهز کنیم. این فاکتورها لازمه تحقق شعار شهر سالم، شهروند سالم است و امیدواریم با همکاری تمام مسئولان و ادارات ذیربط، به این هدف دست یابیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: از اعضای شورا و شهردار تبریز که در بودجه نویسی به بخش حمل و نقل، هم در سال گذشته و هم در سال جاری توجه و عنایت ویژه ای داشتند، تشکر و قدردانی می کنم.

به گفته آدی بیگ، برای اجرای رینگ سلامت ترافیک، مبلغی معادل 140 میلیارد ریال هزینه می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز اجرای رینگ سلامت ترافیک با نصب 40 دستگاه دوربین پلاک خوان در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز اجرای رینگ سلامت ترافیک با نصب 40 دستگاه دوربین پلاک خوان در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید